SMART QUADCOPTER: ГІБРИДНИЙ КВАДРОКОПТЕР

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Квадрокоптер призначено для автоматичного моніторингу та сканування технічних об’єктів, в тому числі ліній електропередач, нафтогазопроводів та сховищ; доставки в важкодоступну точку малогабаритних вантажів; спостереження об’єктів, що охороняються; хімічної і біологічної обробки сільськогосподарських угідь.

ОПИС:

Навігаційна система БПЛА є малогабаритною автономною електронною інформаційною системою, яка в реальному масштабі часу з високою частотою виробляє значення кутової швидкості і прискорення, кутів орієнтації, лінійну швидкість і географічні координати, необхідні для автоматичного управління рухом БПЛА. Пристрій виконує функцію комплексування інерціальної і супутникової інформації та відтворює дані з кращими характеристиками, ніж окремі інерціальні та супутникові. Smart Quadcopter є літальним апаратом гібридного типу, який поєднує низку електричних двигунів, двигун внутрішнього згоряння та генератор для підзарядки акумуляторів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Навігаційна система: розмір < 10 см; 3 гіроскопа (IMU STMicroelectronics LSM9DS1TR); 3 акселерометра; 1 приймач (GPS приймач ЕВ-800А); точність в автономному режимі: із супутниковим сигналом – похибка відстані < 5 м, без супутникового сигналу – тривалість польоту менше 20 хв, похибка відстані – 150 м; при відновленні супутникових сигналів протягом 3 хвилин відновлюється повна функціональність навігаційної системи; математична модель – ноу-хау. Гібридний БПЛА: вага -14 кг (включаючи ДВЗ з запасом палива); тривалість польоту => 1.5 год; корисне навантаження – 5-6 кг.

ПЕРЕВАГИ:

Його технічні характеристики суттєво перевершують такі в безпілотних літальних апаратах (БПЛА) низької ціни, що в більшості не можуть: працювати у повітрі більш 20-30 хв. та в автономному режимі, відправити вантаж вагою більш ніж 0.2 кг. Для розробленого БПЛА створено бортову навігаційну систему і контрольно-вимірювальне обладнання.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Розроблений Smart Quadcopter призначено для галузей безпеки і охорони, сільського господарства і доставки вантажів.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Забезпечує одержання стабільних результатів.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Виготовлений дослідний зразок.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

Спільне доведення до промислового рівня.

НОВИЗНА:

2 патенти України.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *