ПРИЗНАЧЕННЯ:
Для забезпечення зниження горючості виробів з поліаміду-6.
ОПИС:
При аніонній полімеризації є-капролактаму в присутності органомодифікованого монтморилоніту відбувається формування ексфолійованих нанокомпозитів. При цьому досягається істотне зниження (27-32%) горючості композиційних матеріалів і підвищення в 2,5 рази механічних властивостей при введенні наповнювача в меньшій кількості (1%) у порівнянні з традиційними наповнювачами.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
При ефективному співвідношенні компонентів полімеризація є-капролактаму протікає без індукційного періоду і завершується за 3-4 хвилини при 170±5°С (по традиційній технології гідролітичної полімеризації процес триває 16-20 годин).
Завершення процесу полімеризації передбачено за двома варіантами:
-
- одержання гранульованого матеріалу;
- одержання готового виробу (заготівки).
ПЕРЕВАГИ:
В Україні подібна технологія відсутня. Подібна продукція може представляти інтерес для інших держав.
РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Розроблені композиційні матеріали можуть бути застосовані практично на всіх підприємствах, які переробляють поліаміди, а також на підприємствах, які виготовляють деталі з поліамідів механічною обробкою заготівки. Це підприємства авіаційної, суднобудівної, електротехнічної, машинобудівної, харчової промисловостей, приладобудування, автомобільного і залізничого транспорту, цивільного і промислового будівництва, сільського господарства.
РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:
Забезпечує одержання стабільних результатів.
СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:
Опробовано в режимі дослідної експлуатації.
МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:
Спільне доведення до промислового рівня.
НОВИЗНА:
1 патент України.
ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,
НАПИШІТЬ НАМ