ПРИЗНАЧЕННЯ:
Для виконання пошуковорозвідувальних, рятувальних (інженерних) операцій. Виконувані завдання: рух за маршрутом, видова розвідка, видача даних на пункт управління про оперативну обстановку в зоні відповідальності в безпроводовому (проводовому) режимі, інженерні завдання (доставлення вантажу, інше).
ОПИС:
На сьогодні розроблені алгоритми управління групою 2-5 літальних апаратів, склад групи може бути розширено. Інформація для алгоритмів управління надходить від системи бачення, по каналах зв’язку, передача даних здійснюється на пункт управління. Передбачається також, що група може діяти в автономному і керованому режимах. Важливими показниками є: відсутність втрат людського життя, витрат на лікування та компенсаційних виплат, витрат на навчання значної кількості обслуговуючого персоналу, можливість використання в місцях, пов’язаних з ризиком для життя, здатність до тривалого виконання рутинної роботи, можливість здійснення точних рухів і віддалених дій, можливість виконання дій, не притаманні людині, економія часу і зусиль при колективному застосуванні роботів.
ПЕРЕВАГИ:
Перевагою проекту вважається розробка власних алгоритмів управління рухом БПЛА на основі створення потенційних полів для забезпечення безпеки руху, розробка алгоритмів подолання перешкод на основі введення змін в маршрут польоту, забезпечення точності і гнучкості управління, застосування кроссплатформенного програмного забезпечення, інтерактивного режиму управління, можливість автономної роботи на основі інтелектуальності законів управління діяльністю.
РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:
Забезпечує одержання стабільних результатів.
СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:
Опробовано в режимі дослідної експлуатації.
МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:
- Спільне доведення до промислового рівня.
- Спільне виробництво, продаж, експлуатація.
- Створення спільного підприємства.
НОВИЗНА:
- 1 патент України.
ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,
НАПИШІТЬ НАМ