З 24 жовтня по 28 листопада 2023 р. ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» проводить курс вебінарів з підвищення кваліфікації на тему «Інновації як нові перспективи сталого розвитку економіки держави».
Мета курсу:
Надання теоретичних знань у сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій з урахуванням національної стратегічної ініціативи. Залучення до екосистеми партнерів якомога більшої кількості українських та зарубіжних вчених – розробників і потенційних споживачів інновацій – до процесу впровадження технологічних проєктів (наукової продукції) на українських та зарубіжних технологічних ринках. Презентація грантових та стипендіальних програм Європейського Союзу в рамках міжнародного співробітництва. Практика представлення інновацій на технологічних ринках.
Основні завдання курсу:
Ознайомити з:
- особливостями модернізації повоєнної України;
- плануванням та комерціалізацією інтелектуальної власності;
- ключовими принципами створення успішного стартапу;
- основними засадами європейської освіти, науковими публікаціями, умовами участі у наукових проєктах Європейського Союзу, специфікою обміну молоддю в рамках міжнародної діяльності.
Опанувати:
- навички професійного розвитку в умовах воєнного стану;
- загальні засади та особливості охорони ОІВ;
- принципи складових вдалої інвестиційної пропозиції для представлення на інвестиційних та міжнародних заходах.
Цільова аудиторія:
Курс призначено для широкого кола авторів наукових проєктів, розробників технологій, стартап-компаній, які планують брати участь у міжнародних конкурсах, грантових та стипендіальних програмах, а також для представників дослідницької сфери: закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, студентів, аспірантів та молодих вчених ЗВО, виконавців науково-дослідних тем і міжнародних партнерств. Фахівців і представників громадськості, інноваційного бізнесу, інвестиційних фондів, венчурних компаній, які зацікавлені у реалізації спільних інноваційних проєктів, комерціалізації та впровадженні об’єктів інтелектуальної власності.
Курс буде корисним для спеціалістів та керівників промислових кластерів з інноваційною траєкторією розвитку, розробників науково-інформаційних платформ та систем, контактних мережевих груп гібридних технологічних платформ, офісів трансферу технологій та фахівців центрів інноваційної діяльності, інноваційно-орієнтованих компаній і підприємств, інноваційних консорціумів, відділів маркетингу, патентування, ліцензування, інтелектуальної власності, представників МОН та інших міністерств, а також для тих, хто займається суміжною з представленою тематикою курсу діяльністю.