Призначення. Традиційне газосепараційне обладнання, яке застосовується у технологічних лініях хімічних виробництв відрізняється низьким ступенем розділення (ефективність не перевищує 70%, а іноді сягає навіть 15-30%). Підвищення ефективності газосепараторів, що виготовляються за державними і галузевими стандартами, можливе шляхом застосування нових способів обробки газорідинних потоків та встановлення високоефективних інерційно-фільтруючих сепараційних пристроїв з ефективністю розділення до 99,5%
Технічні характеристики. Параметр – Інерційно-фільтруючі сепаратори. Ефективність сепарації, % до 99,5-99,9. Ефективне вловлювання краплин розміром 2R, мкм >=5. Вміст рідини на вході, г/м3 <=200. Бризкоунесення, г/м3 <=0,015. Гідравлічний опір, МПа 0,015-0,030
Галузь застосування. Розробка може бути застосована для установок переробки нафти а газу, а також на хімічних виробництвах, де необхідне розділення газорідинних потоків.
Переваги. Орієнтовні строки окупності нових газосепараторів інерційнофільтруючого типу – до 3-х років, а у випадку модернізації існуючого сепараційного обладнання – до 1,5 року..
Опис. Конструкції комбінованих (інерційно-фільтруючі) газосепараторів обладнані ефективними вузлами входу, що виконують функції попередньої сепарації рідини та вловлювання механічних домішок, коагуляторами дрібнодисперсного аерозолю та високоефективними відцентровими, інерційними та фільтруючими сепараційними елементами.