Стартував відбір кандидатів на навчання або стажування у словацьких вишах – податися можуть студенти, аспіранти та викладачі

Українських студентів, аспірантів та викладачів вишів запрошують на навчання або стажування до закладів вищої освіти Словацької Республіки. Вони зможуть безкоштовно навчатися, отримувати стипендію у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів, а також проживати у гуртожитках.

Заявки прийматимуться до 10 квітня 2020 року.

У 2020-2021 навчальному році словацька сторона зможе прийняти:

  • – до 5 студентів на часткове навчання терміном до 10 місяців;
  • – до 3 студентів 5 курсу за спеціальністю “Словацька мова” терміном до 5 місяців;
  • – до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО або дослідників) із загальним терміном перебування до 10 місяців;
  • – 5 осіб на літню школу з вивчення словацької мови та культури (Stadia Academeca Slovaca).

За потреби складником навчання буде мовна підготовка.

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки (заповнену аплікаційну форму та інші документи) в електронному та паперовому форматах у 2-х примірниках.

Поштова адреса: проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Міністерство освіти і науки України

Головне управління міжнародного співробітництва

В електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа “Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2020”.

Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці анкети-заяви, яка є за посиланням, де також розміщена докладна інформація про умови участі у стипендійній програмі.

Джерело: МОНУ

2 thoughts on “Стартував відбір кандидатів на навчання або стажування у словацьких вишах – податися можуть студенти, аспіранти та викладачі

    1. I think they can. But foreign students should pass this procedure thought the Ukrainian embassy (from Ukraine) or thought the Slovak embassy in your country.

Comments are closed.