СЕРЕДНЬО- ТА ВИСОКОТЕМПЕРАТУРНІ КОНСИСТЕНТНІ МАСТИЛА ДЛЯ ВАЖКОНАВАНТАЖЕНИХ ВУЗЛІВ ТЕРТЯ КОВЗАННЯ І КОЧЕННЯ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Середньотемпературні консистентні мастила призначені для важконавантажених тихо- і швидкохідних вузлів тертя, ковзання і кочення, що працюють за температури до 250 °С, високотемпературні мастила – для важконавантажених тихохідних вузлів тертя і ковзання, що працюють за температури до 400-450 °С і короткочасно до 800 °С.

ОПИС:

Середньотемпературні консистентні мастила найбільш ефективні для підшипників у ступицях коліс, генераторів, водяних насосів, для різьбових з’єднань, кульових опор автомобілів, у ступицях валків транспортних ліній прокатних станів, при експлуатації верстатів тощо. Високотемпературні консистентні мастила ефективні для змащування ланцюгових і зубчастих передач, наприклад у печах відпалу алюмінієвих туб, випалювання цегли, для змащування роликових механізмів засувів печей, для розігріву металу при його гарячій обробці, для змащування ступиць валків транспортних ліній прокатних станів, різьбових з’єднань і байонетних затворів хімічних реакторів тощо.

ПЕРЕВАГИ:

Протизносні властивості середньотемпературних мастил порівняно з мастилом «Літол-24» вищі в   9-13 разів, що збільшує у відповідну кількість разів строк служби пар тертя. При цьому протизносні властивості цих мастил збільшуються зі збільшенням питомого навантаження, що спостерігається вперше і реалізується за рахунок спеціальної сульфур-фосфорорганічної присадки. Порівняно із зарубіжними аналогами високотемпературні мастила працездатні за більш високих температур, тривалість змащувальної дії при одноразовому нанесенні та протизносні властивості в 2-2,5 разу вищі. Мастила витримують дію агресивних середовищ і не змиваються водою, що зменшує забруднення довкілля.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Мастила можуть використовуватися для автомобілів, у машинобудуванні, при експлуатації прокатних станів, верстатів, у хлібопекарській промисловості, при виробництві скла і скляних виробів.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Готово до впровадження.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Опробовано в режимі дослідної експлуатації.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

    • Продаж ліцензій.
    • Спільне доведення до промислового рівня.

НОВИЗНА:

6 патентів України.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.