АПАРАТНО-ПРОГРАМНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ НЕРУЙНІВНОГО ВИЯВЛЕННЯ І РОЗПІЗНАВАННЯ ПІДЗЕМНИХ ОБ’ЄКТІВ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Пропонується система підповерхневого дистанційного зондування з надійним виявленням і розпізнаванням підземних об’єктів, що працює на принципах надширокосмугової радіолокації і дає змогу отримати високу роздільну здатність і достатню дальність дії.

ОПИС:

Суть розробки характеризує застосування таких технологій: нової технології обробки сигналів підповерхневого зондування; автоматизованої та покращеної технології обробки полів і зображень та інтерпретації результатів зондування; покращеної технології генерування і випромінювання зондувального надширокосмугового сигналу з метою підвищення роздільної здатності та глибини зондування; нової методики уникнення зниження відношення сигнал-завада при підвищенні чутливості. Розробка забезпечує аналіз стану об’єкта на глибину до 15-20 м із роздільною здатністю на максимальній дальності приблизно 1 м, а на невеликих відстанях – до кількох сантиметрів. Виготовлено прототип георадара з більшим діапазоном робочих глибин порівняно з відомими зразками. Створено методику практичного використання георадара та розроблено рекомендації з інтерпретації отриманих результатів. Розроблено технічну документацію і методичні рекомендації щодо інтерпретації даних дистанційного зондування. Результати експериментально перевірені й підтверджені.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Розробка цікава для будівельних організацій з метою впровадження її в практику будівельних і ремонтних робіт для визначення стану ґрунтів до закладки фундаментів, дослідження будівельних майданчиків до і після буріння або забивання паль, дослідження зсувної небезпеки схилів тощо. Міському господарству буде корисною для виявлення труб, комунікацій, колекторів, археологічних об’єктів, могил. Можливі застосування і у військових цілях.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Готово до впровадження.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Виготовлений дослідний зразок.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

    • Продаж патентів.
    • Спільне доведеняя до промислового рівня.

НОВИЗНА:

2 патенти України.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *