Founder Institute запускає конкурс соціальних стартапів для проєктів з України

Український підрозділ американського стартап-акселератора Founder Institute оголосив про старт «Національного конкурсу соціальних стартапів» в рамках програми Impact Investing, мета якої – підтримка і розвиток бізнес-проєктів в сфері соціального підприємництва.

Відібрані за результатами конкурсу стартапи отримають місце в акселераційній програми Founder Institute Ukraine Virtual 2021. Заявки на участь в конкурсі приймаються до 25 липня, подати їх можна тут.

Умови конкурсу

В Україні «Національний конкурс соціальних стартапів» проводиться вперше, його мета – популяризувати соціальне підприємництво. Стартапи змагатимуться в трьох номінаціях:

  • Проєкти, які сприяють цілям сталого розвитку ООН (UN Sustainable Development Goals).
  • Проєкти, спрямовані на вирішення проблем сучасної молоді і спорту.
  • Проєкти ветеранів АТО, або ті, що спрямовані на соціальну адаптацію ветеранів АТО.

Щоб стати учасником конкурсу, необхідно подати заявку до 25 липня. Переможця в кожній з номінацій будуть визначати журі (50% голосів), а також глядачі (50% голосів) у фіналі, який відбудеться 5 серпня і пройде онлайн. У фінал вийдуть 30 проєктів – по 10 в кожній з трьох номінацій. Зареєструватися в якості глядача і послухати презентації фіналістів можна тут.

Що отримають переможці конкурсу

Кращий проєкт в кожній з номінацій отримає місце в акселераційній програмі Founder Institute Ukraine Virtual 2021.

Для стартапів, які не стали переможцями конкурсу, участь в Founder Institute Ukraine Virtual 2021 – платна і коштує $ 399. Головне завдання програми – підготувати проєкти до фінансування. В обмін на участь акселератор бере частку в стартапі (4%) і не передбачає інвестицій, однак, допомагає фаундерам залучати міжнародних інвесторів після завершення програми, – відзначають в Founder Institute Ukraine.

Подати заявку на участь можна до 22 серпня на сайті акселератора.

Про Founder Institute 

Founder Institute – відомий pre-seed акселератор, який представлений більш ніж в 200 містах, зі штаб-квартирою в Кремнієвій долині. Він пропонує молодим стартапам підтримку бізнес-експертів в обмін на частку в компанії. Станом на 2021 рік програма бізнес-акселератора Founder Institute допомогла стартапам залучити більше $ 950 млн доларів інвестицій в проєкти, які в сукупності оцінюються в більш ніж $ 30 млрд. У травні 2021 року Founder Institute запустив підрозділ в Україні.

ain.ua