7-8 жовтня 2023 р. відбудеться онлайн-захід – Космічний хакатон NASA Space Apps Challenge

Найбільший у світі космічний хакатон повертається.

NASA Space Apps Challenge – найбільший міжнародний космічний хакатон, який щороку проходить під егідою NASA (Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США) в різних країнах. Тисячі ентузіасти всього світу об’єднуються в команди і протягом 48 годин вирішують практичні завдання.

Для кого?

Студенти, аналітики, науковці, програмісти, дизайнери, письменники, мейкери, інженери і всі, хто цікавиться космосом і технологіями.

Дата: 7-8 жовтня 2023 року

Формат: онлайн

Щоб долучитися до хакатону, потрібно зареєструватися і створити команду (чи приєднатися до тієї, яка вже є).

Організатором локального етапу в Дніпрі традиційно виступає громадська організація «Асоціація Ноосфера», заснована меценатом Максом Поляковим. Допомагати в розробці та оцінювати проекти учасників будуть досвідчені експерти, включно зі спеціалістами космічних компаній.

Протягом 6 років проведення NASA Space Apps Challenge учасники дніпровської локації підготували максимум успішних проектів. Декілька команд, які перемогли на дніпровському локальному етапі, продовжили свій тріумфальний шлях на глобальному рівні. Наприклад, у 2017 році команда Spacer увійшла до топ-10 у номінації People’s Choice, а у 2020 році команда FireWay перемогла у номінації Best Use of Technology. Команда NEXT SPACE LAB увійшла до списку Global Finalists Honorable Mentions. Це 47 найкращих із 5300+ команд у всьому світі, які долучилися до кінця 2022 року.

Реєстрація за посиланням

facebook.com