Дата та час проведення: 02/04/2024, 14:00-16:00 (за Києвом)
Тривалість: 2 год
Організатор: Люблянський університет, Словенія
Про що вебінар?
Студентам та дослідникам часто не вистачає академічної освіти, коли мова йде про інноваційні процеси, управління інноваціями, право інтелектуальної власності, експлуатаційні процеси або підприємництво. Більше того, навіть якщо певні академічні знання є, їх, швидше за все, недостатньо в часи війни. Цей вебінар надає базові знання та навички в цих сферах, які будуть особливо корисні дослідникам-біженцям або переміщеним особам, у випадку яких формальний статус стає основою для правових відносин та офіційних домовленостей залежно від приймаючих установ і національних нормативних актів. Це включає як легальну сторону питання, як-от право власності на інтелектуальну власність, та просто підтримку, яка найчастіше організовується через місцеві або регіональні структури та спільноти, часто із суворими вимогами до кандидатів.
Отже, в рамках тренінгу обговорюватимуться наступні питання:
- Основи раціоналізаторства та винахідництва,
- Права інтелектуальної власності та їх захист, включаючи авторське право та патенти
- Інноваційні процеси, відкриті інновації, Полотно впливу
- Концепції Індустрії 4.0 і 5.0
- Конкретні ідеї для біженців і переміщених науковців.
Запрошені спікери:
- Петер Алешнік, Голова НУ зі зміцнення інноваційної та підприємницької культури
- Себастьян Дале, доцент, Люблянський університет
- Модератор: Катерина Бойченко, к.е.н., дослідниця Web2Learn.
Як долучитися?
Будь ласка, зареєструйтесь тут
Для кого призначений вебінар?
Вебінар призначений для дослідників-біженців, які хочуть дізнатися більше про основи інновацій та винахідництва в академічних колах. Це включає основи прав інтелектуальної власності та їх захисту, включаючи авторське право та патенти; інноваційні процеси, відкриті інновації, опитування; а також Концепції Індустрії 4.0 і 5.0. Крім того, ми розглядаємо конкретні умови, вимоги та можливості залежно від формального статусу переміщеного вченого чи біженця.
В чому особливість проєкту AGILE?
Вебінар проводиться в межах проєкту AGILE 2022-1-FR01-KA220-HED-000087334. AGILE спрямований на посилення інклюзивності та стійкості вищих навчальних закладів перед обличчям поточних викликів, пов’язаних з біженцями. Проєкт AGILE має на меті сприяння співпраці між академічними колами та суспільством для побудови механізмів стійкості та стабільності, які вважаються необхідними в сучасних мультикультурних європейських суспільствах. AGILE – проєкт, що фінансується в рамках Erasmus+ Ka2: Співпраця партнерств у сфері вищої освіти.