Дискретне визначення геометричних образів суперпозиціями

Призначення. Для автоматизованого проектування будівельних споруд, мереж та машинобудівних виробів. 

Галузь застосування. Дискретна інформація про геометричну форму образу потрібна для розв’язання складних багатокритеріальних задач в таких областях знань, як термодинаміка; теорія пружності, електричного і магнітного полів; моделювання та прогнозування економічних процесів (зокрема процес аналізу статистичних даних зводиться до задач апроксимації, інтерполяції, екстраполяції)..

Переваги. Створені геометрична теорія і алгоритми формування дискретних моделей геометричних образів різної розмірності за допомогою геометричного апарату суперпозицій дозволяють розв’язувати задачі у різних галузях науки і техніки, зокрема у машинобудуванні, архітектурі, будівництві, інженерної підготовки територій забудов, землевпорядкуванні та ін., з мінімально можливими затратами. Розроблені методи формування дискретних структур багатовимірних геометричних образів є основою для розвитку інформаційних структур чиї поняття і властивості підходять під схему відновлення вихідної інформації та відображення технічними засобами інформації, що моделюється.

Опис. Теоретична і алгоритмічна бази формування дискретних моделей геометричних образів на основі поєднання методів дискретного геометричного моделювання: скінчених різниць, статико-геометричного, числових послідовностей та геометричного апарату суперпозицій.

Детальніше