БЕЗПІЛОТНІ ЛІТАЛЬНІ АПАРАТИ ДЛЯ ПОШУКОВО-РОЗВІДУВАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Для виконання пошуковорозвідувальних, рятувальних (інженерних) операцій. Виконувані завдання: рух за маршрутом, видова розвідка, видача даних на пункт управління про оперативну обстановку в зоні відповідальності в безпроводовому (проводовому) режимі, інженерні завдання (доставлення вантажу, інше).

ОПИС:

На сьогодні розроблені алгоритми управління групою 2-5 літальних апаратів, склад групи може бути розширено. Інформація для алгоритмів управління надходить від системи бачення, по каналах зв’язку, передача даних здійснюється на пункт управління. Передбачається також, що група може діяти в автономному і керованому режимах. Важливими показниками є: відсутність втрат людського життя, витрат на лікування та компенсаційних виплат, витрат на навчання значної кількості обслуговуючого персоналу, можливість використання в місцях, пов’язаних з ризиком для життя, здатність до тривалого виконання рутинної роботи, можливість здійснення точних рухів і віддалених дій, можливість виконання дій, не притаманні людині, економія часу і зусиль при колективному застосуванні роботів.

ПЕРЕВАГИ:

Перевагою проекту вважається розробка власних алгоритмів управління рухом БПЛА на основі створення потенційних полів для забезпечення безпеки руху, розробка алгоритмів подолання перешкод на основі введення змін в маршрут польоту, забезпечення точності і гнучкості управління, застосування кроссплатформенного програмного забезпечення, інтерактивного режиму управління, можливість автономної роботи на основі інтелектуальності законів управління діяльністю.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Забезпечує одержання стабільних результатів.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Опробовано в режимі дослідної експлуатації.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

  • Спільне доведення до промислового рівня.
  • Спільне виробництво, продаж, експлуатація.
  • Створення спільного підприємства.

НОВИЗНА:

  • 1 патент України.

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.