КОМПЛЕКС ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ КОНТРОЛЮ ТА ДІАГНОСТИКИ ОБ’ЄКТІВ АТОМНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Для оперативного поточного контролювання стану і забезпечення комплексної безпеки об’єктів атомної енергетики протягом повного ядерного паливного циклу.

ОПИС:

Розробка є комплексом нових додаткових технічних методів і системних засобів контролю та діагностики по даних вимірювання стохастичних відхилень технічних і антропо-технічних параметрів, для поточного відстежуваня технологічного процесу роботи ядерноенергетичного обладнання та задля відповідного реагування на порушення нормальної експлуатації радіаційно та ядерно небезпечного устаткування, зокрема – і в першу чергу – устаткування АЕС і пов’язаних із ними об’єктів промисловості. Пропонуються технічні системи контролю та діагностики, а також системи оперативного реагування, що як похідні дані мають використовувати техногенну й антропотехнічну інформацію, яка обробляється автоматично та є підставою для заходів щодо забезпечення безпеки.

ПЕРЕВАГИ:

Розробка пропонує нові додаткові, науково обґрунтовані, ефективні технічні прилади та відповідні рекомендації щодо техноорганізаційного забезпечення радіаційної, ядерної та фізичної (щодо зовнішнього впливу) безпеки.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Забезпечує одержання стабільних результатів.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Опробовано в режимі дослідної експлуатації.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

  • Спільне доведення до промислового рівня.
  • Спільне виробництво, продаж, експлуатація.
  • Створення спільного підприємства.

АВТОРСЬКІ ПРАВА:

  • 20 патентів України.

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.