ТЕХНОЛОГІЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ЛЕЙКЕМІЧНИХ СТОВБУРОВИХ КЛІТИН (ЛСК) ДЛЯ ТАРГЕТНОЇ ТЕРАПІЇ ОНКОГЕМАТОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Технологія призначена для  ранньої лабораторної діагностики онкогематологічних захворювань.

ОПИС:

Лейкемічні стовбурові клітини (ЛСК) ініціюють виникнення гемобластозів та мають стати мішенню нових методів терапії. Із 400 антигенів лейкоцитів відібрані характерні для ЛСК маркери та розроблена технологія їх ідентифікації при проведенні ранньої діагностики лейкозів у близько  4000 хворих України відповідно до класифікації ВООЗ. Це має принципове значення для призначення таргетної терапії, прогнозу ризику виникнення рецидивів та виявлення мінімальної резидуальної хвороби. Прецезійні діагностичні дослідження клітин крові та кісткового мозку будуть здійснені у 1750-2000 хворих щорічно з використанням розроблених імуноцитохімічних методів та широкої панелі моноклональних антитіл до лінійно-специфічних та диференціювальних антигенів поверхневих мембран. Для аналізу фенотипу лейкемічних клітин передбачається також застосовування методу проточної цитометрії. Це дозволить підвищити ефективність індивідуалізованої терапії пацієнтів із застосуванням сучасних препаратів, спрямованих виключно на ЛСК.

ПЕРЕВАГИ:

Внаслідок використання запропонованої інноваційної технології, аналогів якої у світі не існує, та виконання проекту у повному обсязі буде проводитися щорічно до 10 тис. діагностичних досліджень з одночасною ідентифікацією ЛСК у хворих України на онкогематологічну патологію.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Cтворення першого в нашій країні Державного спеціалізованого консультативно-діагностичного центру з онкогематологічних захворювань, який обслуговуватиме хворих з усіх регіонів України.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Впроваджено у виробництво.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Впроваджено у виробництво.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

Реалізація готової продукції.

НОВИЗНА:

5  патентів України.

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *