ТЕПЛОВІЗІЙНІ СИСТЕМИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ БЕЗПІЛОТНИХ АВІАЦІЙНИХ ТА КОСМІЧНИХ АПАРАТІВ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Для виготовлення оптико-електронних систем спостереження інфрачервоного діапазону спектру.

ОПИС:

Розроблено новітню модель інформаційних перетворень при дистанційних спостереженнях з борта авіаційного або космічного апарату з використанням тепловізійної оптико-електронної системи спостереження. Ця модель враховує характеристики фонів, цілей, оптичної системи та матричного приймача випромінювання, що дозволяє досліджувати шляхи покращення технічних характеристик основних блоків системи. Розрахункові алгоритми базуються на просторово-частотній фільтрації в трактах проходження сигналу і дають змогу виконувати задачі аналізу та синтезу систем з врахуванням зорового сприйняття або без нього. Модель є сумісною з діючими стандартами НАТО. Створено нові методи розрахунку просторового і енергетичного розділення сучасних і перспективних тепловізійних оптико-електронних систем спостереження. Розроблено методи підвищення просторового розділення бортових тепловізорів шляхом реєстрації субпіксельно зміщених зображень. Роздільна здатність для типових об’єктів спостереження може бути покращеною на 20-30 %. Обґрунтовано інженерні рішення з підвищення енергетичної чутливості космічних і авіаційних тепловізійних систем спостереження.

ПЕРЕВАГИ:

Математичні моделі розрахунку просторового розділення при довільних кутах спостережень і розвороті рухомого матричного приймача випромінювання перевищує рівень світових аналогів. Запропоновані рішення сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної оптико-електронної апаратури.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Оптико-електронне приладобудування.

ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНИЙ ЕФЕКТ:

Впровадження запропонованих методів в розробку авіакосмічної апаратури дозволить підвищити ефективність її функціонування, а саме – до 20% підвищити просторову роздільну здатність тепловізійних систем. Економічний ефект не можна визначити тільки в комплексі з іншими складовими процесу створення дистанційної апаратури спостереження.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Забезпечує одержання стабільних результатів.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Готово до впровадження.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

    • Продаж патентів.
    • Продаж ліцензій.
    • Спільне виробництво, продаж, експлуатація.

НОВИЗНА:

5 патентів України.

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *