ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНІ ПАЛИВА ДЛЯ ПОВІТРЯНО-РЕАКТИВНИХ ДВИГУНІВ (BIOJET10, BIOJET20, BIOJET30) З ВІТЧИЗНЯНИМИ КОМПОНЕНТАМИ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Екологічно безпечні палива призначені для використання на повітряних суднах цивільної авіації, обладнаних повітряно-реактивними двигунами.

ОПИС:

Екологічно безпечні палива містять у своєму складі паливо для повітряно-реактивних двигунів нафтового походження та компоненти рослинного походження, у кількості до 30% (об.). Розроблені дослідні зразки дозволяють виготовляти сумішеві рослинно-мінеральні авіаційні палива модифікованого складу. Використання нових альтернативних авіаційних палив дасть можливість заощаджувати 10-30% мінеральної нафтової сировини. Окрім того, дозволить підвищити екологічну безпеку авіаційної техніки, та у результаті зменшити техногенне навантаження на навколишнє середовище, а саме знизити токсичність відпрацьованих газів повітряних суден та зменшити об’єми викидів вуглекислого газу.

ПЕРЕВАГИ:

У порівнянні з відомими аналогами використання екологічно безпечних палив дасть можливість заощаджувати 10-30% мінеральної нафтової сировини та зменшити техногенне навантаження на навколишнє середовище внаслідок діяльності авіації.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Екологічно безпечні палива використовуватимуться на повітряних суднах цивільної авіації, обладнаних повітряно-реактивними двигунами.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Забезпечує одержання стабільних результатів.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Виготовлений дослідний зразок.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

Спільне доведення до промислового рівня.

НОВИЗНА:

3 патенти України.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *