ВІБРОВІДЦЕНТРОВИЙ ЗМІШУВАЧ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Розроблена машина належить до пристроїв для змішування сипких матеріалів, а саме до вібровідцентрових змішувачів.

ОПИС:

У основі розробки лежить задача створення вібровідцентрового змішувача, в якому за рахунок зміни конструкції приводного механізму та конфігурації виконавчого органу досягається значна інтенсифікація циркуляційного руху оброблюваного матеріалу і, як наслідок, підвищення показників якості вихідної суміші. Вібраційні змішувачі такого конструктивного рішення достатньо продуктивні і забезпечують високоякісне перемішування в процесі роботи. Ця задача розв’язується створенням вібровідцентрового змішувача, в якому забезпечується коливальний та обертовий рух виконавчого органа зі спіралеподібним інтенсифікатором за рахунок введення в систему вібропривода та електродвигуна з незалежним керуванням.

ПЕРЕВАГИ:

Комплексна реалізація обертового та коливального технологічних рухів виконавчого органа змішувача дає змогу значно послабити дію адгезійних сил, підвищити циркуляційний рух оброблюваного матеріалу і, як наслідок, покращити показники якості вихідної суміші. В результаті механічної взаємодії вібрації, інерційного та гравітаційного ефектів на виконавчий орган змішувача та масу продукції має місце значна інтенсифікація процесу перемішування.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

У харчовій та хімічній галузях промисловості, для виробництва будівельних матеріалів, медичних і фізіологічних препаратів у сільському господарстві та на інших виробництвах.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *