Гуанчжоуськая міжнародна виставка по сонячній енергетиці (PV Guangzhou 2021, 16-18.08.2021, Гуанчжоу, КНР)

Республіканський центр трансферу технологій, як інформаційний партнер Гуанчжоуської міжнародної виставки по сонячній енергетиці Solar PV World Expo (PV Guangzhou 2021) запрошує всіх зацікавлених взяти участь у виставці, яка пройде в Гуанчжоу (КНР, провінція Гуандун) 16-18 серпня 2021 р.

Solar PV World Expo, одна з найбільших і найбільш впливових виставок в області сонячної енергетики в Китаї. Захід проводиться вже 12 років поспіль залучаючи безліч всесвітньо відомих компаній як постійних учасників, таких як JA Solar, Longi, Chint Solar, Yingli Solar, AKCOME, AP System, Kstar, SOFARSOLAR, Growatt, Solar, SAJ, Goodwe, Amerisolar, GINLONG, UNIEXPV, Mibet, IVNT, Afore, Kingfeels, тощо.

Основні розділи виставки:
– Фотогальванічне виробниче обладнання: обладнання для виробництва кремнієвих пластин, обладнання для виробництва батарей, обладнання для виробництва сонячних панелей / модулів, тощо.
– Технології виробництва і дослідницьке обладнання: фотоелектричні елементи, відповідні фотоелектричні компоненти, сировина для виробництва сонячних елементів, фотоелектричні проекти і системи, тощо.
– Вироби на основі сонячних елементів: сонячні вуличні ліхтарі, газонні лампи, садові лампа, маякові вогні, сільськогосподарські інсектицидні лампи, зарядні пристрої, що попереджають дорожні світлофори, тощо.

Додаткову інформацію можна отримати тут:
Guangdong Grandeur International Exhibition Group
Contact Person: Candice Li
Tel: +86 20-29806570
Mobile/Wechat/What’s app: +86 15913593827
E-mail: candicelsm@126.com
Website: http://pvguangzhou.com/index.php?lang=en