6-а Міжнародна конференція “Система “Наука-технології-інновації: методологія, досвід, перспективи” (23-24.09.2021)

Республіканський центр трансферу технологій (РЦТТ) запрошує вчених і фахівців в області інноваційної діяльності, трансферу і комерціалізації технологій взяти участь в роботі 6-ї Міжнародної науково-практичної конференції “Система “Наука-технології-інновації: методологія, досвід, перспективи”, яка пройде в Мінську 23-24 вересня 2021 р.

Організатор конференції – Центр системного аналізу і стратегічних досліджень НАН Білорусі за підтримки Національної академії наук Білорусі.

Напрямки роботи конференції:

  1. Актуальні тренди, стратегії, моделі і прогнози розвитку науково-технічної сфери
  2. Процеси дифузії технологій в системі «наука-виробництво»
  3. Ресурси і інфраструктура інноваційного розвитку
  4. Регулювання наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності: досвід та перспективи.

Формат конференції – гібридний: планується очне засідання з проведенням відеоконференції. Інформація про місце проведення засідання і посилання на приєднання до конференц-зв’язку буде надана додатково.

Участь в конференції БЕЗКОШТОВНА. Витрати, пов’язані з участю в Конференції (проїзд, проживання, харчування), оплачуються стороною, яка відряджає або безпосередньо учасниками.

Робочі мови: білоруська, російська, англійська (переклад не передбачений).

За результатами роботи конференції буде опублікована збірка матеріалів.

Для участі в роботі Конференції необхідно не пізніше 10 вересня 2021 р. пройти електронну реєстрацію і направити текст доповіді за посиланням: РЕЄСТРАЦІЯ

Детальна інформація про вимоги до оформлення тез та умови участі знаходиться тут.

З опублікованими матеріалами минулих Міжнародних конференцій “Система “Наука-технології-інновації: методологія, досвід, перспективи” можна ознайомитися тут: 20162017201820192020.

ictt.by