Голландська компанія шукає технології та інші рішення для повторного використання відходів прального порошку

Голландська компанія, що виробляє пральні порошки, шукає технології, додатки та інші рішення, щоб впоратися із залишковим потоком, який залишається після просіювання вироблених пральних порошків. Передбачається співпраця у рамках угоди про технічне співробітництво.

Компанія, створена в 1876 р., має оборот понад 100 млн. євро на рік, виробляє повний спектр миючих засобів для ринку приватних торгових марок, є великим європейським гравцем і обслуговує оптовий і промисловий ринок Cash&Carry.

Хімічні відходи є серйозною проблемою в усьому світі, зокрема у Нідерландах. Для захисту навколишнього середовища відходи слід використовувати повторно, наскільки це можливо, щоб скоротити життєвий цикл та використання хімічних речовин та природних джерел.

Подрібнення гранульованих миючих засобів до дрібного порошку небажано, оскільки дрібний порошок не може бути повторно використаний компанією з міркувань якості продукту. Крім того, більшість їх пральних порошків містять поверхневі ферменти, які загрожують здоров’ю, якщо під час шліфування покриття руйнується і люди вдихають пил із подрібненого грануляту.

При виробництві миючих порошків під час змішування у спеціальних змішувачах утворюються грудки при нанесенні рідких поверхнево-активних речовин на порошок. Частина цих грудок не розпадається з утворенням порошку, а залишається цілою. Після змішування порошки миючих засобів транспортуються через сито, що коливається (3 мм) до поживних машин. Грудки коагульованого миючого порошку (3-40 мм) залишаються на гратчастій платформі у вигляді залишкового потоку, який збирається в біг-бегах. Вони занадто великі, щоб їх можна було використовувати як пральний порошок. Фактично, ці шматки відходів є дуже багатим миючим засобом (високий відсоток поверхнево-активної речовини). Але додатків до нього немає. Щорічно кількість складає близько 50 тонн.

Компанія шукає технології, програми, методи або інші ідеї, щоб впоратися з цим залишковим потоком, який залишається після просіювання миючих порошків.

Компанія шукає партнерів, які мають компетенції в наступних областях:

– переробка миючих відходів миючих засобів;

– процеси та методи екстракції;

– методи фільтрації

– технологія змішування чи гранулювання

– ноу-хау для обробки наявного типу залишкових потоків.

Компанія готова укласти договір про технічне співробітництво, але є можливість обговорити й інші форми співробітництва та угод.

Детальніше…