Італійська компанія шукає технічні ноу-хау в галузі технології виробництва акумуляторних батарей за виробничою угодою

Італійське підприємство малого та середнього бізнесу розробило сучасну концепцію літій-залізо-фосфатних батарей. Компанія хоче розширити свою місію від розробника до виробника акумуляторних батарей. МСП шукає виробничу угоду з європейськими компаніями, оснащеними всіма виробничими технологіями, необхідними для збирання акумуляторних батарей: виробничими лініями, специфічними процесами, такими як лазерне зварювання опор, керування даними тощо.

Компанія була заснована в 2014 році в північній Італії та спеціалізується на проектуванні та розробці дизельних двигунів.

За кілька років компанія виступила з ініціативою в галузі електрифікації трансмісії (повної або гібридної), приділяючи особливу увагу позашляховим автомобілям та техніці. В рамках цієї технології акумуляторна батарея є ядром і поточний ринок не може запропонувати відповідні компоненти для більшості машин. Потрібні акумуляторні батареї для індивідуального виготовлення. Компанія визначила своєю новою місією пропозицію на ринку спеціально виготовлених акумуляторних блоків для цих специфічних додатків: налаштованих як акумуляторні блоки, але які складаються з різних збірок стандартних модулів. Акумуляторні блоки формуватимуться шляхом складання зовнішніх акумуляторних елементів у модулі та шляхом складання модулів у складніший акумуляторний блок.

Співпраця буде заснована на обміні характеристиками продукту та виробничими вимогами з боку італійської компанії та потенційними характеристиками виробничих технологій з боку партнера, щоб спільно побудувати всебічне та збалансоване партнерство: результат партнерства буде сучасним. Продукт повністю промисловий з високим стандартом якості.

Компанія зацікавлена ​​в укладанні виробничих угод з європейськими компаніями, оснащеними технологіями Індустрії 4.0 для спільної роботи зі створення виробничої лінії в Італії.

Детальніше…