Польська компанія електронної комерції пропонує дистриб’юторську угоду виробникам комерційних продуктів/гаджетів

Польська компанія електронної комерції пропонує дистриб’юторську угоду виробникам комерційних продуктів/гаджетів, які можуть виступати як подарунок.

Польські МСП, що спеціалізуються на споживчих товарах (наприклад, вироби зі шкіри, свічки, освіжувачі повітря, запальнички) хочуть розширити свій портфель новими унікальними продуктами. Підприємство управляє інтернет-магазином B2C, а також продає через найпопулярніші торгові платформи. Компанія шукає контракт на дистриб’юторські послуги з виробниками унікальної продукції, яку можна продавати як подарунки. Компанія пропонує свої послуги як ексклюзивний дистриб’ютор на польському ринку.

Компанія працюватиме з виробником, продукція якого відповідає таким критеріям:
– вони можуть бути подарунком, наприклад. косметика, складані ножі, свічки і т.д. (не обов’язково у подарунковій упаковці)
– вони маленькі
– вони унікальні на польському ринку (компанія віддає перевагу ексклюзивності для дистрибуції), але мають відомий бренд на ринку виробника та інших країнах ЄС.

Компанія відкрита до різних пропозицій як від виробників одиничних виробів у невеликих кількостях, так і від оптових виробників.

Компанія покриває всю територію Польщі та за кордоном (ефективно обслуговує клієнтів із різних країн, що входять до Європейського Союзу). Компанія є єдиним дистриб’ютором низки зарубіжних виробників. З моменту свого заснування у 2010 році компанія провела тисячі транзакцій.

Компанія пропонує потенційним постачальникам договір на надання дистриб’юторських послуг, на підставі якого вона готова вступити в короткострокову або довгострокову співпрацю як дистриб’ютор, що реалізує продукцію інших компаній.

Детальніше…