12-13 жовтня 2022 р. відбудеться II Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції в бізнесі та менеджменті: теорія і практика»

Мета проведення заходу – професійне обговорення теоретичних питань, практичного стану та перспективних тенденцій у розвитку бізнесу та менеджменту у світі та в Україні, а також в окремих сферах господарювання у сучасних умовах.

Тематичні напрямки:

–          Теоретичні основи формування та розвитку бізнесу та менеджменту
–          Стан і перспективи бізнесу (за видами діяльності)
–          Інформаційні та цифрові технології для бізнесу
–          Проектний менеджмент: реалії та перспективи
–          Туристичний та готельно-ресторанний бізнес
–          Інженерія і технічний менеджмент
–          Сучасні тенденції в освіті

Передбачається:

1) проведення круглого столу за участю представників науки, освіти, бізнесу та влади. «ФОРМУЛА МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ: БІЗНЕС + ОСВІТА + НАУКА». Україна, Одеса, 12 жовтня

2) майстер-клас від представників мережі турецьких готелів Delphin Hotels. Місце проведення – готель Delphin Diva 5* . Спеціальна вартість проживання для учасників за умов двомісного розміщення – 450 євро/5 ночей. Туреччина, Анталія, орієнтовні дати 27.09-01.10 (будуть уточнені ближче до заходу)

До співпраці запрошуються науковці з провідних українських та європейських навчальних та наукових установ, які проводять дослідження у науковому секторі підприємницько-управлінського спрямування, а також найбільш активні представники бізнес-середовища, які мають можливість поділитися своїм досвідом.

Детальніше про участь у конференції в Інформаційному листі https://drive.google.com/file/d/1ggwIoaRY7blUGSe6Li8pKaf9v1qfXlgH/view?usp=sharing

Для участі у конференції заповніть форму за посиланням https://forms.gle/BjhkcFAdnjp6rGzN8

ttn-odessa.com