Голландська компанія з очищення стічних вод шукає рішення для стійкого вилучення мінеральної олії із попередньо пресованого шламу

МСП було засновано у 1968 році і в даний час має офіси у низці міст Нідерландів. За 50 років діяльності в галузі очищення, будівництва, технічного обслуговування та огляду каналізаційних мереж та каналізаційних насосних станцій компанія SME визнана фахівцем у галузі. Тепер у них близько 190 кваліфікованих та мотивованих співробітників, компанія може запобігати та вирішувати проблеми з каналізацією для багатьох людей, компаній, порад з водопостачання та житлових корпорацій по всій території Нідерландів.

Наразі шламовий кек, забруднений частинками нафтопродуктів, утилізується на полігоні. З погляду соціальної та стійкої відповідальності компанія хоче змінити цей метод переробки та розміщення відходів. Вони також беруть до уваги, що вони мають відповідати майбутньому законодавству. Безумовно, переробка старих мінеральних масел, що вивільняються, сприяє прагненню до повторного використання сировини.

Голландська компанія шукає партнера, який може подумати та працювати над технічним вирішенням проблеми розбивання або видалення олії зі шламу.

ДЕТАЛЬНІШЕ