Одержання гранул пористої аміачної селітри

Призначення. Розробка може бути застосована як мобільна (на місцях видобутку корисних копалин) або стаціонарна (на існуючих заводах з виробництва мінеральних добрив) для одержання гранул пористої аміачної селітри.

Технічні характеристики. Вихровий гранулятор має потужність до 10 т/годину за готовим продуктом, кінцевий продукт має ступінь монодисперсності до 98 %, вологість до 0,2 %, утримувальна здатність по відношенню до дистиляту дизельного пального складає 7-8%, міцність гранул становить 300-350 г/ гранулу.

Галузь застосування. Вихровий гранулятор застосовується переважно в хімічній промисловості і може бути використаний для гранулювання різних речовин з розчинів і розплавів.

Переваги. Найважливішими перевагами розробки є: можливість істотного зменшення габаритних розмірів (зокрема, висоти) робочого простору; збільшення часу перебування гранули в робочому просторі вихрового апарату; можливість управління рухом гранули в робочому просторі гранулятора; можливість створення в об’ємі робочого простору гранулятора інтенсивної турбулентності; універсальність (можливість проведення процесів грануляції та сушіння в об’ємі одного пристрою); технологічність і простота виготовлення; можливість швидкого переналагодження і зміни конструктивних і технологічних параметрів за необхідності.

Опис. Вихровий гранулятор дозволяє отримувати гранульовані продукти без застосування грануляційних веж. В основу його роботи покладено спосіб грануляції з розплавів, розчинів і суспензій заснований на удосконаленні динаміки руху потоку гранул.

Детальніше…