Основні пропозиції для обговорення: підлаштування розробки під вимоги замовника, спільне доопрацювання розробки до промислового рівня, виготовлення розробки на замовлення.
Сфера реалізації та застосування проєкту (стартапу): хімічна промисловість, електроніка, машинобудування, приладобудування, мікроелектроніка, нанотехнології, оптика.
Галузь застосування проекту (стартапу): Розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки.
Опис проекту (стартапу): Принцип роботи системи базується на вимінюванні поперечної функції когерентності поля, відбитого від шоpсткої повеpхні в схемі поляpизаційного інтеpфеpометpу зсуву. Оскільки в такому інтеpфеpометpі поле порівнюється саме з собою, то відхилення фоpми повеpхні від плоскої пpактично не впливає на точність вимірів. Це дозволяє контpолювати повеpхні з pадіусами кpивизни до 200 мм. Роздільна здатність по середньоквадратичному відхиленню профілю від базової лінії Rq складає 0,001 мкм. Границі вимірюваних висот по Rq – 0.002 – 0.15 мкм.
Ринки, на які орієнтовано проєкт (стартап): Підприємства, установи, організації на території України та за її межами.
Опис проблеми, яку вирішує проєкт (стартап): контроль шорсткості поверхні великогабаритних деталей; on-line контроль; допускається відхилення форми контрольованої поверхні від плоскої.
Технічний результат: Макетний зразок.
Конкурентні переваги та новизна проєкту (стартапу): швидкодія – один вимір за секунду (можливість контролю в реальному часі); вібростійкість (можливість встановлення системи безпосередньо на станку, що виготовляє деталь); неруйнівність; компактність.
На якому етапі знаходиться проєкт (стартап): Макетний зразок.
Орієнтовна вартість для впровадження проєкту (стартапу): 1,2 млн грн.