Візит делегації УкрІНТЕІ до Республіканського центру трансферу технологій (Мінськ, Білорусь)

В рамках виконання Спільного проекту «Побудова українсько-білоруського сегменту інформаційно-технологічної платформи  трансферу технологій  колективного використання  на  базі  автоматизованих  систем формування ресурсів УкрІНТЕІ  і  РЦТТ» (Договір № М/192-2017 від 26.09.17 р.) в період з 14 по 17 листопада 2017 р. делегація Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації у складі в.о. директора Володимира Камишина, завідувача Сектором формування інноваційних ресурсів і трансферу технологій Олени Михальченкової і старшого наукового співробітника Сектора формування інноваційних ресурсів і трансферу технологій Ірини Баланчук з робочим візитом відвідала Республіканський центр трансферу технологій (РЦТТ) у м. Мінськ, Республіка Білорусь.

Від Республіки Білорусь на зустрічі були присутні: директор Центру системного аналізу і стратегічних досліджень НАН Білорусі Валерій Гончаров, директор Республіканського центру трансферу технологій Олександр Успенський і начальник відділу маркетингу РЦТТ Віталій Кузьмін. Мета візиту – розробка рекомендацій и створення інструментів, спрямованих на зміцнення міжнародного співробітництва з розробки єдиної Автоматизованої системи інформаційної підтримки трансферу технологій, просування проектів комерціалізації через мережі УкрІНТЕІ, РЦТТ і зарубіжні мережі трансферу технологій, пошук джерел фінансування проектів, експертизи проектів, комерціалізації технологій, пошук вітчизняних та зарубіжних, в першу чергу, європейських партнерів и участь  в бізнес- і технологічній кооперації на Європейській арені at this casino review sitec.

Під час візиту українська делегація взяла участь:

– в «круглому столі», де було представлено робочу версію спільного українсько-білоруського інформаційного ресурсу Міждержавної інформаційно-технологічної платформи трансферу технологій колективного користування та розроблено технологію по створенню мережевої системи інформаційного забезпечення трансферу технологій на базі інформаційних ресурсів РЦТТ і УкрІНТЕІ; інтернет-адреса сервісу – http://technology.ukrintei.ua/;

– в роботі XVI Міжнародної конференції «Розвиток інформатизації та державної системи науково-технічної інформації» (РИНТИ-2017), де з вітальним словом виступив в.о. директора УкрІНТЕІ Володимир Камишин (доповідь учасників делегації на тему «Шляхи підвищення ефективності роботи міждержавних мережевих груп при виконанні інноваційних проектів» представлено в Матеріалах конференції від 16 листопада 2017 at г.);

– представники української делегації були ознайомлені з актуальними здобутками науково-технічної думки Республіки Білорусь на виставці НАН Білорусі «Достижения отечественной науки – производству».

В рамках офіційної зустрічі було підписано Угоду про співробітництво у сфері трансферу технологій між РЦТТ і УкрІНТЕІ. Угодою, зокрема, передбачається розвиток і вдосконалення інфраструктури і законодавства в області трансферу технологій; створення і підтримка інформаційних баз даних, що обслуговують клієнтів технологічного трансферу обох країн; надання сприяння членам і партнерам мережі в просуванні інноваційних проектів/технологій; сприяння міжнародному науково-технічному співробітництву в інноваційній сфері thetechs.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *