КОНТЕЙНЕРИ І МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПОВОДЖЕННЯ З РАДІОАКТИВНИМИ ВІДХОДАМИ НИЗЬКОЇ ТА СЕРЕДНЬОЇ АКТИВНОСТІ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Розробка стосується створення виробництва контейнерів для транспортування і зберігання, а також модульних сховищ тривалого зберігання радіоактивних відходів низької та середньої активності, в т.ч. з метою реабілітації забруднених територій.

ОПИС:

На відміну від наявних технологій зберігання радіоактивних відходів, в основу запропонованого проекту покладено принципово нові матеріали і технології виготовлення ємностей для зберігання і транспортування низько- і середньоактивних відходів. Коефіцієнт послаблення випромінювання розроблених матеріалів у 1,4-1,7 разу вищий, ніж у сталі. За результатами випробувань за методиками МАГАТЕ прогнозований строк експлуатації без перевантаження становить до 300 років. За результатами експлуатації виробів в умовах сонячної радіації, підвищеної вологості, промислової загазованості, на повітрі та в морській воді протягом 30 років слідів корозії та деструкції не виявлено.

ПЕРЕВАГИ:

Підвищена радіаційна стійкость контейнерів; збільшений до 10 разів строк експлуатації; підвищені показники міцності; низька маса виробів при еквівалентному обсязі, що знижує ризик пошкоджень при динамічних навантаженнях під час транспортування та складування. На світовому ринку аналогів розроблених контейнерів та елементів модульних сховищ немає.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Забезпечує одержання стабільних результатів.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Виготовлений дослідний зразок.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

Спільне доведення до промислового рівня.

НОВИЗНА:

  • 2 патенти України.
  • 1 закордонний патент.

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.