ТЕХНОЛОГІЯ ДИСКРЕТНОГО ЗМІЦНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ МАШИН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Створення нового покоління машин військового та цивільного призначення з підвищеними тактико-технічними і технічними характеристиками (ТТіТХ) завдяки розробці та серійному виробництву для комплектування цієї техніки перспективних двигунів і агрегатів на основі розроблення та впровадження гами високих прогресивних технологій зміцнення робочих поверхонь контактуючих деталей.

ОПИС:

В основу розробки покладено принципово нові технічні рішення щодо забезпечення високих ТТіТХ військової та цивільної техніки за рахунок високої надійності та ресурсу деталей високонавантажених пар двигунів і агрегатів машин, зміцнених за допомогою створених технологій нового покоління. На цій основі розроблена та впроваджена у виробництво (виготовлення й ремонт) військової та цивільної техніки гама високотехнологічних методів зміцнення, які відрізняються від відомих способами і режимами перетворення поверхні, їх застосування, наприклад для колінчастих валів форсованих двигунів підвищує ресурс на 40 % з одночасним зменшенням витрат на їх виробництво до 70 %. Створено й освоєно виробництво низки двигунів для військової та цивільної техніки із підвищеними ТТіТХ, у т.ч. – при модернізації серій двигунів внутрішнього згоряння, для створення агрегатів автономного живлення стратегічних об’єктів та для магістральних тепловозів тощо.

ПЕРЕВАГИ:

Розроблені методики, порівняно із традиційними, істотно (у 2-3 рази) підвищують ресурс, міцність та довговічність деталей машин (двигунів та агрегатів), знижують у 1,5-2 рази втрати на тертя і зношування.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Виробництво та ремонт двигунів і агрегатів військових і цивільних машин нового покоління.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Готово до впровадження.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Готово до впровадження.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

    • Продаж патентів.
    • Продаж ліцензій.
    • Спільне доведення до промислового рівня.

НОВИЗНА:

23 патенти України.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *