СТЕНД ПЕРЕДЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ПІДШИПНИКІВ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Прилад призначений для підготовки нових підшипників як завершального етапу розконсервації перед безпосереднім встановленням у виріб, для очищення підшипників від продуктів зношення, що утворюються в процесі експлуатації, та на етапі ремонту виробу (авіаційних газотурбінних двигунів, двигунів внутрішнього згорання, їх трансмісій тощо).

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Після передексплуатаційної підготовки шарикопідшипників на стенді рівень їх вібрації та шуму зменшується на 5…35%, ресурс збільшується більш ніж у 2 рази, 92% ремонтних підшипників, що відбраковуються за дефектом «сторонні шуми», відновлюються для подальшої експлуатації.

ПЕРЕВАГИ:

Аналогів розробленому способу безконтактного очищення нерозбірних шарикопідшипників комбінованими імпульсними магнітно-турбулентними полями та стендів його реалізації не виявлено. Важливими показниками є безконтактність процесу очищення, можливість одночасного очищення до 100 штук підшипників різних типорозмірів, повна візуалізація процесу видалення мікро- та наночасток забруднення феромагнітної та іншої природи.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Фактичними споживачами є серійні машинобудівні та ремонтні підприємства і конструкторські бюро.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ