УСТАНОВКА ДЛЯ ВІБРОУДАРНОГО ФІЛЬТРУВАННЯ ВОЛОГИХ ДИСПЕРСНИХ МАТЕРІАЛІВ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Установка з гідроімпульсним приводом забезпечує віброударне фільтрування вологих дисперсних матеріалів, зокрема відходів різних виробництв, а також продуктів переробки, що дає змогу повертати рідинну фазу матеріалу в природу без негативного впливу на неї або повторно використовувати цю фазу на виробництві.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

    • амплітуда коливань столу вібропреса – до 4 мм,
    • частота – до 150 Гц.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Застосування на вітчизняних підприємствах харчової та переробної промисловості для фільтрування рідинної фази вологих дисперсних відходів з метою її повторного використання на виробництві або для безпечного повернення у природу.

ПЕРЕВАГИ:

Порівняно з потоковим безударним фільтруванням з використанням такої самої мембрани продуктивність пропонованого способу при фільтруванні спиртової барди, пивної дробини та ячмінного шламу на 25–44 % вища. Крім того, вона залишається стабільною, тоді як під час безударного фільтрування продуктивність через кожні півгодини знижується на 1 %.

ОПИС:

Установка створена на базі вібропреса з гідроімпульсним приводом моделі     ІМЗГК-5. Також для фільтрування використовується трубчаста 39-канальна металокерамічна мембрана фірми «Tami» довжиною 300 мм і діаметром 25 мм. За допомогою привода вібропреса у середовищі вологого дисперсного матеріалу, що безперервно протікає по каналах мембрани, створюються ударні хвилі. За рахунок цього істотно підвищується та стабілізується в часі продуктивність робочого процесу.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *