ЛАЗЕРНІ ЛОКАЦІЙНІ СИСТЕМИ ОДНОКРАТНОЇ ДІЇ ДЛЯ ВИСОКОТОЧНОГО ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ РУХУ ШВИДКІСНИХ ОБ’ЄКТІВ

Запланована галузь застосування та конкретне місце застосування: У військової галузі, в системах для стеження за повітряними об’єктами, а також і в цивільних цілях, наприклад при проводці кораблів і інших суден по складному фарватері.

Рівень інновації:  немає аналогів у світі.

Наявність патенту:  1 Патент України.

Наявність зацікавленого Замовника: ДП „КБ „Південне” ім. М.К. Янгеля”, м. Дніпро; ДНДІХП у складі «УКРОБОРОНПРОМ», м. Шостка

Впровадження:  заплановано (на 2022 рік: ДП «Конструкторське бюро «Південне»», м. Дніпро; ДП Концерн «Укроборонпром», ДП НДІ РС «Квант-Радіолокація», НВП Хартрон-Аркос, м. Харків).

Яких додаткових дій потребує впровадження:  потребує подальшого фінансування.

Коротка характеристика, техніко-економічні параметри переваг та позитивних якостей

Вирішена актуальна проблема сучасної оптичної локації – безконтактного високоточного вимірювання координат і параметрів руху швидкісних об’єктів – дальності, швидкості та прискорення на малих відстанях в умовах завад різного типу і дефіциту часу обробки сигналів за рахунок оптимізації метода лазерної локації та розробки оптимального алгоритму. Розроблені нові методи формування розподілу щільності випромінювання для зондування та обробки приймального сигналу, з урахуванням його просторово-часової структури, дозволяють визначити оптимальну тривалість лазерного імпульсу. Результати відповідають світовому рівню розвитку оптичної локації, при розробці якісних оптоелектронних пристроїв вимірювання параметрів руху швидкісних об’єктів, які призначені для використання перш за все у високоточній спецтехніці. Вдосконалення лазерних локаційних систем виявлення, стеження і супроводу різних цілей необхідні для розвитку військової галузі, в системах для стеження за повітряними об’єктами, а також і в цивільних цілях, наприклад, при проводці кораблів і інших суден по складному фарватері.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *