Екологічно безпечний полімерний композиційний матеріал антифрикційного призначення

ОПИС:

Новий  полімерний композит створений на  основі екологічної феноло-формальдегідної  матриці, армованої дискретним  високомодульним волокнистим поліамідбензимідазольним  наповнювачем з триботехнічними  добавками. Композит має високі властивості і здатний  працювати в якості антифрикційного  конструкційного матеріалу у важко навантажених вузлах тертя і  агресивних середовищах: пил,  абразив, волога, висока  температура.

ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД АНАЛОГАМИ:

Розроблено полімерний композит, який по екологічності  і міцності і експлуатаційними характеристиками перевищує відомі світові  аналоги.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Призначено  для нанесення покриттів безпечним  способом.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Новий  полімерний композит може бути  застосований в якості антифрикційного  конструкційного матеріалу, тобто підшипників ковзання, вкладишів, кілець ущільнювачів, втулок тощо, в машинобудівній, металургійній,  хімічній, гірничодобувній промисловості.

ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНИЙ ЕФЕКТ:

Впровадження  створеного полімерного композиту перевищує текстолит:  по ударної в’язкості –    170-320 кДж / м2,  межі міцності при статичному  вигині – 180-230 МПа,  стисненні – 160-200 МПа,  теплостійкість по Мартенсу  – до 210оС, водопоглинанню  – 0,4 0, 5%,  коефіцієнту тертя – 0,14-0,24;  по працездатності він в  1,5 рази перевищує текстолит  металургійної марки “В”,  а також він є більш екологічним, так як фенольне сполучення має  зміст вільного фенолу до  1%, в той час,  як його зміст в серійних  фенольних смолах до 10%.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Забезпечує отримання стабільних результатів.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Перевірено в лабораторних умовах.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

Продаж ліцензій. Спільне доведення до промислового рівня.

НОВИЗНА:

1 патент України.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЦЮ РОЗРОБКУ,

НАПИШІТЬ НАМ