Французька компанія шукає in vivo модель шкірних інфікованих ран для оцінки ефективності свого нового інноваційного та запатентованого лікування ран у ссавців

Компанія шукає технічне співробітництво з медичними компаніями або лабораторіями для тестування продукту в певних умовах на in vivo моделі інфікованих шкірних ран, в ідеалі – хірургічних інфікованих ран.

Компанії потрібна надійна відтворена модель гострих інфікованих ран (в ідеалі – хірургічних ран), на якій вони могли б тестувати різні інфекції, щоб краще оцінити ефективність свого нового продукту.

Підійде модель на будь-якій звичайній лабораторній тварині, такій як морська свинка, миша, щур або свиня.

Що стосується патогенних агентів, вони націлені, бактеріальні штами, що зустрічаються найчастіше і присутні в інфікованих шкірних ранах, такі як синьогнійна паличка і золотистий стафілокок. Також представляють інтерес інші поширені штами, зокрема: Escherichia coli, Enterobacter sp. і Klebsiella sp.

Компанія готова працювати з державним або приватним партнером в рамках договору про технічне співробітництво, який дозволив би їм протестувати свій продукт в різних умовах на тваринах. Таке партнерство, ймовірно, прийме форму надання послуг зацікавленим партнером, який буде відповідати за проведення експериментів відповідно до визначеного протоколу і різними специфікаціями, розробленими і наданими компанією.

Більше інформації…