Німецьке МСП шукає партнера, зацікавленого у виробництві сталевих корпусів плавзасобів і амфібій

МСП з Німеччини, що займається виробництвом плавзасобів і амфібій для обслуговування відкритих водних систем, призначених для косіння та збору сміття на річках і озерах шукає постачальника сталевих корпусів плавзасобів і амфібій, які необхідно виготовляти за індивідуальним замовленням. Партнер повинен надати необхідну сталь і виготовляти корпуси плавзасобів і амфібій по кресленням німецької компанії. Необхідні етапи виробництва – різання, розгин й зварювання. Партнери повинен вміти обробляти матеріали завтовшки 2-20 мм і розмірами від 10 см, а також корпусу човнів розміром 10x3x2 метра.

Партнери повинні бути сертифіковані по ISO 9001: 2015 і по можливості мати змогу організувати транспортування продукції до Німеччини.

Для виготовлення корпусів використовується сталь S355; S235; AlMg3; AlMg4,5. Зварювання корпусів повинно здійснюватися з використання наступних процесів: MIG (дугова зварка в інертному газі) і / або WIG (газова дугова зварка вольфрамом) або MAG (дугова зварка в активному газі).