Французька компанія шукає промислового партнера в галузі металевих/механічних деталей для виробництва нового запатентованого продукту

Французьке МСП винайшло і спроектувало ручний візок, який кріпиться до ховерборду, щоб полегшити транспортування товарів пішки. Для виробництва нової системи необхідний промисловий партнер, що спеціалізується на механіці, механічному зварюванні та фарбуванні. Французька компанія шукає довгострокового партнера у Східній Європі для співпраці у рамках виробничої угоди.

Французька компанія розробила та запатентувала вертикальну зварену металеву систему, оснащену ручними гальмами. Після кріплення до ховерборду, що працює на електричному приводі, нова система корисна для безпечного транспортування товарів перед вами під час ходьби. Можливе кріплення товару за допомогою фіксуючого ременя.

Французька компанія шукає промислового партнера для розробленої конструкції. Вертикальна металева зварна конструкція може бути зі сталі або алюмінію. Вона складається з 13 частин:

-Частина 1: кермо

-Частина 2: косинка

-Частина 3: U-подібна трубка

-Частина 4: складений лист

-Частина 5: верхнє облицювання

-Частина 6: пластина для кріплення ремінця

-Частина 7: довгі труби

-Частина 8: прямокутні труби

-Частина 9: проміжне облицювання

-Частина 10: лопата

-Частина 11: приварна гайка

-Частина 12: обтискна гайка

-Частина 13: обтискна гайка

Крім того, необхідно встановити на кермо два ручні гальма, а також дві нековзні гумові ручки.

Спочатку французька компанія хотіла б, щоб партнер розробив прототип. Після перевірки прототипу планується зробити перше замовлення у кількості 100 одиниць. Надалі обсяг виробництва може зрости до 10 000 одиниць на рік.

Детальніше…