Китайська компанія шукає партнерів для ініціювання спільних НДР щодо створення інтелектуальних обчислювальних платформ

Китайська компанія, що спеціалізується на наданні клієнтам універсальних рішень для електронних систем управління, шукає партнерів у Європі для ініціювання спільних науково-дослідних проектів, що стосуються інтелектуальних обчислювальних платформ для транспортних засобів (VIC платформ) та систем управління з доменною архітектурою для силових агрегатів транспортних засобів (VPDC-систем) в рамках угод про співпрацю у галузі досліджень або угод про технічне співробітництво.

Китайська компанія, заснована в 2011 році, спеціалізується на наданні професійних універсальних рішень для електронних систем управління в таких галузях, як автомобілебудування, машинобудування, суднобудування, авіація та ін.

Маючи більш ніж 10-річний досвід розробки електронних систем управління, компанія надає своїм клієнтам інженерні послуги, технічні консультації та супутні послуги з навчання, що охоплюють весь процес розробки електронних блоків управління від швидкого створення прототипу до масового виробництва. Інженерні послуги під ключ та технічні консультаційні послуги, що надаються компанією, включають: розробку інтегрованих електронних систем управління для транспортних засобів, що працюють на нових джерелах енергії, розробку систем управління паливними елементами, розробку систем управління двигуном, розробку системи управління автоматичною трансмісією, розробку мережевої шини транспортних засобів, розроблення вбудованого програмного забезпечення тощо.

Компанія має тісні партнерські відносини з Університетом Цинхуа, Університетом Цзянсу та Університетом Тунцзі. Компанія експортує свою продукцію до країн Південно-Східної Азії.

В даний час компанія займається розробкою систем керування з доменною архітектурою для силових агрегатів автомобілів нового покоління. Як ідеальний партнер китайська компанія розглядає науково-дослідний інститут або університет з командою, що займається розробкою систем управління, з якими компанія могла б проводити спільні НДР в області, що стосуються інтелектуальних обчислювальних платформ для транспортних засобів (VIC платформ) та систем управління з доменною архітектурою для силових агрегатів транспортних засобів (VPDC-систем) у рамках угод про співпрацю в галузі досліджень або угод про технічне співробітництво.

Детальніше…