Шукаємо партнерів для консорціуму з оптимізації хімічних процесів та усунення несправностей за допомогою хемометричного аналізу

Італійське МСП, що спеціалізується на нафтохімічній промисловості, пропонує розробити методологію застосування хемометрики для моніторингу хімічних процесів та усунення несправностей. Ціль полягає в тому, щоб використовувати дані процесу для поліпшення управління процесом. Компанія шукає промислових партнерів, зацікавлених у вирішенні питань оптимізації хімічних процесів та усунення несправностей шляхом тестування хемометричного аналізу.
Італійська компанія працює у сфері нафтопереробки, проводить дослідження з проектування процесів та надає технічну допомогу, спрямовану на максимальне підвищення ефективності технологічних установок з урахуванням як енергоефективності, так і продуктивності. Маючи досвід роботи з безперервними хімічними процесами, характерними для нафтопереробної, нафтохімічної або хімічної промисловості, вона має гарне знання та розуміння хімічних процесів.
Сучасні хімічні процеси включають датчики, що постійно виробляють значний обсяг даних. Крім даних, що автоматично збираються розподіленими системами управління, набори даних, що представляють роботу процесу, можуть включати лабораторні тести для контролю якості або іншу характерну інформацію про процес.
Дані, що відстежуються операторами підприємства, зазвичай автоматично зберігаються у історичних архівах. Іноді дані використовуються для виробничого моніторингу, але загалом вони мало використовуються підвищення ефективності роботи підприємства.

 

Детальніше…