Голландський бетонний завод шукає екологічну альтернативу пінополіетилену для захисту бетонних плит

Голландський виробник бетону шукає партнерів, які можуть допомогти у постачанні або розробці інноваційних рішень для заміни використовуваного в даний час спіненого поліетилену на стійку та екологічно чисту альтернативу, що розкладається. Альтернатива буде застосовуватися як покриття для залізних розпірок та для захисту бетонних плит під час зберігання та транспортування. Компанії прагнуть надати своє рішення або покращити існуючу технологію через угоду з постачальником.

Голландський бетонний завод був заснований у 2004 році і в даний час є одним із лідерів з виробництва великої різноманітності збірних залізобетонних елементів; від несучих стін до колон або підлог. Різні бетонні елементи складуються, потім транспортуються до клієнтів. Для цього логістичного процесу використовуються спеціальні розпірки, у промисловості вони відомі як “руки” або “кулаки”. Розпірки гарантують, що елементи, які  підлягають зберіганню та/або транспортуванню, не стикаються один з одним і, отже, не можуть бути пошкоджені.

Розпірки мають U-подібну форму, виготовлені із гарячеоцинкованої сталі. Для запобігання пошкодженню бетонних елементів U-подібні розпірки в даний час покриті смугою зі спіненого поліетилену. З погляду стійкості смужки/прокладки зі спіненого поліетилену не сприяють досягненню стійких стратегічних цілей малого та середнього бізнесу. Поролонові прокладки, в принципі, призначені для одноразового використання. Після транспортування їх викидають або гірше; вони розкидані будівельним майданчиком. Багато хто з них розноситься вітром і тим самим це завдає шкоди навколишньому середовищу.

Детальніше…