Інноваційні події та конкурси в Європі та в Україні

Шановні колеги!

Пропонуємо звернути вашу увагу на ці події і конкурси:

УФС та МОН анонсує проведення Sсience&Business Startup Hackathon, який є продовженням серії Sсience&Business з метою надати підтримку для розвитку проєктів, спрямованих на післявоєнне відновлення економіки України!

З 27 червня по 02 липня 2022 року відбудеться інтенсивний онлайн-хакатон для науковців, стартапів та підприємців як з інноваційними ідеями, так і вже з існуючими інноваційними проєктами подвійного спрямування. Програма заходу передбачає проведення інтенсивного хакатону за участю найкращих іноземних та українських експертів, а також індивідуальне менторство, підготовку до пітчів та багато іншого.

Для реєстрацій та участі слід перейти за посиланням:

https://usf.com.ua/ssience-business-startuphackathon/?fbclid=IwAR03P9eDlC1PnZ6qY_7vCu1j8yPnBLXT49QiASJH9HaF2vEKbRL_5bu8OBI

 

Літній онлайн саміт програми Цифрова Європа, 20 червня 2022 року, 15.00 – 18.00 Київського часу.

DIGITALEUROPE’s Summer Summit

Програма та реєстрація за посиланням https://summer-summit.eu/

Участь безоплатна

У програмі заходу:
Виступи запрошених спікерів високого рівня із ключових викликів цифрового розвитку Європи
та панельні дискусії щодо формування європейського простору цифрових даних у сфері охорони здоров’я, забезпечення стійкості до кіберзагроз та як нові регуляторні підходи у сфері штучного інтелекту впливають на розвиток МСП і стартапів.

  

Європейська цифрова асамблея (The Digital Assembly 2022) буде проходити 21-22 червня у гібридному форматі (офлайн у м.Тулузі, Франція та з онлайн доступом до засідань асамблеї).

У фокусі заходу питання кращого забезпечення цифрового розвитку ЄС і врахування впливу  війни в Україні на розвиток цифрових технологій.

Для реєстрації на цей захід слід перейти за цим посиланням

https://digital-strategy.ec.europa.eu/en/events/digital-assembly-2022-closer-look-digital-future

Брокерський захід  Social Sciences and Humanities in Cluster 6 – Food, Bioeconomy, Natural Resources, Agriculture and Environment

Потрібно створити свій профіль, для учасників є можливість познайомитись із особливостями проведення соціально-економічних досліджень в рамках пріоритетів кластеру 6 програми Горизонт Європа. В рамках заходу можна буде також провести індивідуальні онлайн переговори з потенційними партнерами.

Деталі і реєстрація тут
https://horizon-europe-socialscience-humanities-cluster6.b2match.io/

Ivan Kulchytskyy

https://www.linkedin.com/in/ivankulchytskyy/ 

President of NGO Agency of European Innovations

https://aei.org.ua/

https://www.facebook.com/InnoEU.UA

EC H2020 ICT NCP   in Ukraine

https://lpnu.ua/ncpict

tel +38 (050) 9292396 

email: kul.ivan@gmail.com

via mail