Основні пропозиції для обговорення: підлаштування розробки під вимоги замовника, виконання випробувань, розроблення нових методів та методик, спільне доопрацювання розробки до промислового рівня.
Сфера реалізації та застосування проєкту: біологія, медицина, оптика.
Галузь застосування проекту (стартапу): Розроблення нових методів діагностики, лікування та профілактики найбільш поширених захворювань людини.
Опис: Розроблений прилад дозволяє проводити поляризаційно-спектральні вимірювання в системах обробки зображень біотканин як режимі in vitro, так і візуалізацію патологій in vivo. Програмне забезпечення для мікрополяриметра дозволяє розраховувати статистичні характеристики зображень біозразків, проводити їх комплексний цифровий аналіз. Результати діагностики візуалізуються у цифровому та картографічному вигляді на екрані монітору за допомогою оригінального програмного продукту. Прилад спектромікрополяриметр простий і звичний для обслуговування в клінічних умовах завдяки основі (мікроскоп), має високу точність у визначенні спектральних та поляризаційних характеристик, можливість оперувати в результатах не лише зображеннями біотканин, але й їх спектрально-поляризаційними картами.
Ринки, на які орієнтовано проєкт: Підприємства, установи, організації на території України та за її межами.
Опис проблеми, яку вирішує проєкт:
- онкологічні захворювання епітеліальних тканин на ранніх доклінічних стадіях діагностики (стан початкового онкопроцесу);
- колагенові захворювання;
- амілоїдні хвороби;
- кісткові та дегенеративно-дистрофічні захворювання людини.
Технічний результат: Макетний зразок.
Конкурентні переваги та новизна проєкту (стартапу): неінвазивність, експресність, підвищена у порівнянні з іншими методами точность результатів, компактність та зручність реалізації методу, порівняна дешевизна пристрою.
На якому етапі знаходиться проєкт (стартап): Макетний зразок
Орієнтовна вартість для впровадження проєкту (стартапу): 1,2 млн грн