ТЕХНОЛОГІЯ ОТРИМАННЯ КОМПЛЕКСНОГО ФЛЮСУ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Розроблена технологія призначена для виробництва комплексного флюсу як замінника флюсівної частини агломераційної шихти.

ОПИС:

У розробленій технології отримання комплексного флюсу поєднані процеси виробництва вапна та феритних сполук при спіканні на конвеєрній машині комбінованих гранул. Комбіновані гранули отримують накочуванням залізорудного матеріалу на попередньо зволожену поверхню шматочків вапняку. Як шихтові матеріалів для виробництва комплексного флюсу використано вапняк крупністю 3-10 мм, залізорудний магнетитовий концентрат і тверде паливо (коксик) крупністю 0-5 мм.

ПЕРЕВАГИ:

Заміна традиційних флюсів комплексним флюсом дає можливість підвищити продуктивність агломераційної установки на 16,02 %, збільшити міцність агломерату, а також знизити вміст дрібної фракції на 8,37 % і витрати твердого палива на 1,5-2 %. Реалізація технології виробництва можлива в умовах існуючих технологічних схем агломераційних фабрик без необхідності встановлення додаткового обладнання, а також дає змогу отримувати комплексний флюс заданого складу та властивостей.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Готово до впровадження.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Готово до впровадження.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

Спільне доведення до промислового рівня.

НОВИЗНА:

2 патенти України.

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *