СПОСІБ ВИЗНАЧЕННЯ ГЛИБИНИ РІЗАННЯ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ДИНАМІЧНУ СТІЙКІСТЬ ОБРОБКИ ПРОСТОРОВО-СКЛАДНИХ ПОВЕРХОНЬ КІНЦЕВИМИ ФРЕЗАМИ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Розробка належить до вимірювальної техніки і може бути використана для визначення глибини різання, що забезпечує динамічну стійкість обробки просторово-складних поверхонь кінцевими сферичними фрезами.

ОПИС:

Український університет розробив  спосіб визначення глибини різання, який на відміну від інших існуючих способів дозволяє визначати глибину різання на різних ділянках просторово-складних поверхонь за діаграмами динамічної стійкості для обробки просторово-складних поверхонь кінцевими сферичними фрезами. На основі запропонованого способу розроблено програмний додаток для автоматизованого розрахунку глибини різання на мові програмування MATLAB®, проведено експериментальні дослідження. Результати розробки впроваджено на підприємстві та у навчальному процесі на кафедрі університету. Розробка не потребує значних витрат часу та ресурсів на впровадження.

ПЕРЕВАГИ:

Запропонована розробка дозволяє підвищити точність визначення глибини різання та, як наслідок, збільшити продуктивність обробки просторово-складних поверхонь кінцевими сферичними фрезами.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Розроблена система може бути впроваджена на всіх підприємствах, де здійснюється обробка просторово-складних поверхонь фрезеруванням на верстатах з комп’ютерним числовим програмним керуванням.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Забезпечує одержання стабільних результатів.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Впроваджено у виробництво.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

    • Продаж ліцензій.
    • Продаж патентів.
    • Спільне доведення до промислового рівня.

НОВИЗНА:

1 патент України.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.