Аеропоршневий ліфт

ОПИС:

Новий ліфт має рушій у вигляді вентилятора з електромотором. Вентилятор через пилові фільтри і воздуховод, прокладений до шахти ліфта, подає потік повітря в низ вертикальної циліндрової шахти. Кабіна ліфта забезпечена ущільненнями по периметру з можливістю ковзання по внутрішній поверхні герметичної шахти. Кабіна починає рухатися завдяки перепаду тиску зверху і знизу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Для підйому п’яти людей сумарною вагою 4 кН зі швидкістю 2 м/с при площі кабіни 2х2 м2 потрібний тиск повітря всього 2 кПа (0,2 атм) і швидкість витрат повітря 4 м3/с, що може забезпечити звичайний вентилятор потужністю 10-15 кВт з врахуванням його аеродинамічних характеристик.

ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД АНАЛОГАМИ:

Аеропоршневий ліфт простий по конструкції, монтажу, не потребує додаткових приміщень, підвалів і горищ, його робота не залежить від висоти підйому, він повністю безпечний і завжди гарантований від падіння, його вартість в 3-5 разів менше стандартних канатних ліфтів. Навіть при малій поверховості будівель він економічно себе виправдовує. Може експортуватися за рубіж.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Аеропоршневий ліфт призначений для забезпечення вантажнолюдського підйому в шахтах і рудниках, в громадських та промислових будівлях і об’єктах.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Для широкого використання в житловому та комунальному господарстві.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Готово до впровадження.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Готово до впровадження.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

Спільне доведення до промислового рівня.

НОВИЗНА:

1 патент України.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЦЮ РОЗРОБКУ,

НАПИШІТЬ НАМ