УФС і CASES запустили навчальну програму для стартапів

Український фонд стартапів (УФС) спільно зі спільнотою креативних організацій CASES запустив безкоштовний курс для стартапів, які планують взяти участь PARIURICASINO.RO в програмі фінансування УФС – «Гранти Українського Фонду Стартапів». Про це AIN.UA повідомили в прес-службі фонду. Курс стане доступним з 5 липня 2021 року.

Про що курс

Повідомляється, що мета курсу – розповісти стартапам про можливості, які надає Фонд, а також допомогти краще підготуватися до пітчів. Подібна підготовка допоможе командам максимально підвищити свої шанси на отримання фінансування, вважають в УФС.

Курс складається з чотирьох модулів:

  • отримання грантів;
  • процес взаємодії стартапу з Фондом;
  • підготовка пітчу;
  • особливості підписання грантової угоди та звітності за грантом.

Навчальна програма безкоштовна, уроки будуть проходити онлайн на платформі CASES. Згідно з анонсом, вона включає 8 етапів, 8 відеолекцій, 10 статей, а також інструкції по самонавчанню. Лекторами виступають провідні фахівці Фонду.

Крім цього, курс включає перелік стартап-літератури, приклади успішних пітчів і рекомендації з підготовки презентації для інвесторів. За фактом проходження курсу учні отримають відповідний сертифікат.

«До цього курсу ми зуміли підійти з розумінням обох сторін – стартапа і Фонду. І така унікальна позиція, сподіваюся, дозволить українським стартапам більш ефективно і осмислено готуватися до пітчингу своєї ідеї», – прокоментував Анатолій Попель, засновник і керівник платформи CASES.

Курс стане доступним для проходження з 5 липня 2021 року. Попередня реєстрація доступна за посиланням.

ain.ua