Змій-біплан з позитивною плавучістю для спостережень

ОПИС:

Біплан складається з двох тонкостінних пластикових герметичних корпусів аеродинамічного профілю, що мають ніпелі, стійки для з’єднання корпусів між собою, до яких під’єднана через тяги пластина, на якій прикріплена гвинтом ВЕБ-камера. Пластина кріпиться до леєра, що намотаний на котушку, закріплену на телескопічному вудилищі із якірним пристосуванням.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Біплан складається з двох тонкостінних пластикових герметичних корпусів, аеродинамічного профілю з ніпелем, стійки, пластини, ВЕБ-камери, леєра, телескопічного вудилища.

ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД АНАЛОГАМИ:

Переваги даного біплана перед аналогами є підвищення ступеня безпеки польоту після відстібання леєра та в разі збою в системі дистанційного керування оператор не втрачає контроль за польотом біплана. Пропонується використовувати леєрну схему, характерну для повітряних зміїв, при збереженні можливостей польоту у безвітря за рахунок використання герметичних несучих поверхонь, наповнених гелієм або воднем аеродинамічного профілю з нульовою або позитивною плавучістю, з можливістю підйому на висоту до 200 метрів для спостереження за земною поверхнею апаратурними засобами.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Для безперервного спостереження з повітря за окремими ділянками місцевості при вирішенні природоохоронних, протипожежних та військових завдань.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Ведений автономний прив’язний літаючий апарат належить до літальних апаратів, призначених для безперервного спостереження з повітря за окремими ділянками місцевості при вирішенні природоохоронних, протипожежних та військових завдань.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Потрібне доопрацювання.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Виготовлений дослідний зразок.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

Спільне доведення до промислового рівня. Продаж патентів. Продаж ліцензій.

НОВИЗНА:

1 патент України.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЦЮ РОЗРОБКУ,

НАПИШІТЬ НАМ