Іспанська клініка шукає партнерів для подачі пропозиції щодо конкурсу HORIZON-EIC-2021-PATHFINDERCHALLENGES-01-03: Нові технології в клітинній і генній терапії

Іспанська клініка, що має великий досвід в області мезенхімальних стовбурових клітин шукає державні або приватні організації, які мають експертів з питань культури вирощування клітин в біореакторах і фахівців за влучним висловом мікровезикул для розробки нової терапії раку, заснованої на секреті мезенхімальних стовбурових клітин шийки матки людини.

Незважаючи на те, що за останнє десятиліття в дослідженнях стовбурових клітин були досягнуті безпрецедентні успіхи, проблема все ще полягає в тому, щоб знайти економічно ефективну терапію для комплексного лікування агресивних форм раку.

Пропонований клінікою проєкт спрямований на розробку нової терапії раку, заснованої на секреті мезенхімальних стовбурових клітин шийки матки людини. Конкретна мета – завершити доклінічні дослідження, необхідні для проведення клінічних випробувань щодо застосування кондиционированого середовища (MC) і мікровезикул, отриманих з мезенхімальних стовбурових клітин шийки матки (hUCESC), в якості інноваційного терапевтичного підходу при раку грудей, яєчників і підшлункової залози.

Зарубіжні організації планується залучати до вирішення таких конкретних завдань:

  1. Збільшенню виходу в біореакторі hUCESCs і продукції MC.
  2. Оптимізації ізоляції і функціональної характеристики мікровезикул, присутніх в MC, що має привести до максимального протипухлинного ефекту. Крім того, необхідно провести фенотипічну і молекулярну характеристику різних популяцій мікровезикул, отриманих з секретома, що відповідають різним експериментальним умовам завдання 1.

Проєкт буде представлений на конкурс «HORIZON-EIC-2 021-PATHFINDERCHALLENGES-01-03: Нові технології в клітинній і генній терапії» (максимальний бюджет 4 млн євро).

Проєкт розрахований на 36 тижнів.

Крайній термін подачі вираження інтересу 27 вересня 2021 р.

Крайній термін подачі заявки 27 жовтня 2021 р.

Детальніше…