House of Europe і ментори з ЄС допоможуть українським стартапам вийти на глобальний ринок. Як подати заявку?

Програма Європейського союзу House of Europe запрошує креативних підприємців з України взяти участь в Creative Business Academy – інтенсивному онлайн-тренінгу, який допоможе структурувати бізнес і перетворити його в прибуткову компанію.

Будь-який український підприємець або команда стартапу може подати свою заявку і пройти відбір для участі в програмі. До креативних секторів відносяться: дизайн; реклама; маркетинг; комп’ютерні ігри; IT; архітектура; мода; образотворче, перформативне мистецтво; ремесла; фотографія; музика; кіно; література і видавнича справа; медіа; телебачення; радіо; креативні хаби; музеї та галереї; фестивалі. Тренінг буде безкоштовним – усі витрати на Creative Business Academy фінансує Європейський союз. 

Лектори і ментори програми – 15 спікерів з 11 країн світу. Партнер Creative Business Academy – компанія Creative Business Network з Данії.

Онлайн-тренінг пройде з 19 жовтня по 6 листопада 2021 року.

Подивитися повний список партнерів і тренерів, а також подати свою заявку можна тут.

Хто може взяти участь?

  • Креативні підприємці з готовим продуктом або прототипом.
  • Працюючі над власним креативним бізнесом 1 рік і більше.
  • Ті, хто володіє англійською на середньому рівні – достатньому, щоб розуміти лекції і спілкуватися з експертами.
  • Працюючі над продуктом з креативною складовою, а також на перетині секторів.

Як взяти участь?

  • Уважно прочитайте умови конкурсу і заповніть форму на онлайн-платформі House of Europe.
  • Зніміть коротке відео англійською мовою про ваш бізнес і мотивацію взяти участь в тренінгу.

Що таке Creative Business Academy?

Creative Business Academy — це інтенсивний тренінг для креативних стартапів і підприємців. Тренінг допоможе створити справжній бізнес: виробити стратегію, залучити фінансування і вийти на міжнародний ринок. Кращі учасники зможуть взяти участь у відборі на BRIGHT. Creative Business Cup в Копенгагені. Тренінг безкоштовний і проходить онлайн.

В основі Creative Business Academy концепція буткемпів – тренінгів, де за обмежений час дають необмежені практичні знання для вирішення реальних завдань бізнесу.

Що таке House of Europe?

House of Europe — програма для України, яку фінансує Європейський Союзом. «Будинок Європи» створений для підтримки професійного і творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС і Великобританії. Програма фокусується на культурі і креативних індустріях, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.