Італійська компанія шукає нові технології покриття поверхні для олеодинамічних застосувань з метою заміни хромування гідроциліндрів

Італійський виробник гідроциліндрів шукає інноваційні та більш екологічно чисті технології покриття поверхонь гідроциліндрів, які дозволять замінити хромування гідроциліндрів, щоб знизити ризики для здоров’я робітників та забруднення навколишнього середовища. Партнери працюватимуть разом над спільною розробкою доказів пропонованої розробником концепції або пілотних проєктів у рамках угоди про технічне співробітництво.

Італійська компанія, заснована 1963 р. з оборотом близько 20 млн. євро, спеціалізується з виробництва високоякісних гідроциліндрів для автоматизації промислових процесів. Компанія виробляє гідроциліндри різних розмірів відповідно до потреб клієнтів: циліндри великих розмірів, циліндри одинарної і подвійної дії, самозанурювальні циліндри односторонньої дії, телескопічні гідроциліндри. Гідроциліндри, вироблені компанією застосовуються в кранах, вантажівках, підйомниках, при завантаженні та розвантаженні контейнерів, морських роботах, бурінні ґрунтів, в машинах для влаштування фундаментів та прокладання тунелів, гідроелектростанціях і греблях, промислових пресах, наприклад, для переробки відходів тощо.

Покриття циліндрів в даний час виконується за допомогою традиційного процесу хромування, який за невисокої вартості забезпечує захист від корозії, механічну стійкість та ковзання поверхонь. Однак цей процес має кілька недоліків з точки зору ризику для здоров’я операторів та сильного забруднення навколишнього середовища побічними продуктами технологічного процесу, що потребує серйозного очищення. Крім того, компанія передала процес хромування на аутсорсинг зовнішньої компанії, що потребує великих обсягів перевезень і, таким чином, збільшує загальний негативний вплив на довкілля.

Таким чином, компанія шукає альтернативні, більш екологічно чисті технологічні процеси нанесення покриттів на поверхні гідроциліндрів, що масштабуються у промислових масштабах і потенційно допускають можливість інтеграції у виробничий процес компанії.

Італійська компанія зацікавлена ​​у будь-якій формі співробітництва, включаючи технологічну співпрацю для спільної розробки та адаптації запропонованого рішення до конкретних потреб компанії в рамках угоди про технічне співробітництво.

Детальніше…